SASE

Siber Güvenlik ve Ağ Yönetiminin Geldiği En Son Nokta: SASE

Şube ve merkezlerin güvenli bir şekilde bulut üzerinden ve tek bir platformdan yönetilmesi esasına dayanan SASE, Secure Access Service Edge ifadesinin kısaltmasıdır. Ağ ve güvenlik operasyonlarının tek bir merkez üzerinden yönetilmesi sayesinde işletmelerin karşılaştığı karmaşık siber güvenlik ve ağ süreçlerini kolaylaştırmakta ve maliyet efektif bir düzleme çekmektedir.

SD-WAN, Sıfır Güven Yaklaşımı (ZTNA), Güvenli İnternet Erişimi ve Merkezi Yönetim özelliklerinin bir araya gelmesiyle oluşan SASE platformu, BT operasyonlarındaki verimliliği maksimum seviye çıkarmak için siber güvenlik ve ağ yönetim süreçlerinin geldiği son noktadır.

Berqnet SASE’nin İşletmenize Faydaları

Ağ yönetimi ve güvenlik özelliklerini bulut tabanlı tek bir platformda birleştiren Berqnet SASE, tek bir arayüzden kolaylıkla yönetilirken şube ve merkez ağlarının kurulumu ve yönetimini otomatikleştirirerek operasyon kolaylığı sağlar. Temelindeki bulut mimarisiyle ölçeklendirilebilir bir performans sağlarken kurulum mimarisine bağlı olarak minimum donanım gereksinimiyle ekipman, insan ve finans kaynaklarından tasarruf edilmesine imkan verir.

Güvenlik

Tüm noktaların internet erişimi merkezi bir platformdan sağlanabilmektedir. Firewall, Web filtre, IPS, Gateway Antivirus gibi güvenlik servislerinden tutarlı bir şekilde faydalanılmaktadır. Bu sayede kurum ağı siber saldırılara ve zararlı yazılımlara karşı koruma altına alınır.

Satış Temsilcimizle İletişime Geçin
expert-image

Yönetim

Tüm sistemin yönetimi merkezi bir arayüzden yapılmaktadır. Şube ağlarınızın kurulum ve yönetim süreçlerini otomatikleştirerek tüm süreçleri tek bir ekrandan takip edip her aşamayı Berqnet yapay zekası desteğiyle kusursuz bir şekilde inşa edebilirsiniz.

Satış Temsilcimizle İletişime Geçin
expert-image

İzleme

Berqnet SASE ile ağ yönetiminizi tek bir platformdan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Kayıtlar, KVKK ve 5651 Sayılı Kanun'a uygun şekilde merkezi olarak tutulur, kayıtların doğruluğu yasal olarak onaylanmış zaman damgalarıyla garanti altına alınır.

Satış Temsilcimizle İletişime Geçin
expert-image